Sport Sport Ieħor

FILMAT: Il-lista tal-qaddiefa kollha li se jieħdu sehem fir-Regatta ta’ Jum il-Vitorja

Tellieqa tan-nisa

1. Birżebbuġa (Susan Zammit, Rebecca Fitz)

2. Bormla (Shazel Grima, Nadine Vella)

3. Kalkara (Francesca Gatt, Sabrina Fenech)

4. Marsa (Nicole Camilleri, Sairita Cassar)

5. Birgu (Glynnis Mizzi, Rachelle Gialanze)

7. Isla (Jasleen Sebasta, Shernise Collins)

Tellieqa Numru 1 – Kategorija B

Tal-Pass b’Żewġ Imqadef

1. Isla (Deomar Abela, Kirsten Mifsud)

3. Kalkara (Gilmour Buttigieg, Kevin Camilleri)

4. Bormla (Emman Joe Borg, Cleaven Falzon)

6. Birgu (Christopher Bugeja, Bjorn Camilleri)

7. Birżebbuġa (Glenn Zammit, Clifford Bugeja)

Tellieqa Numru 2 – Kategorija A

Tal-Midalji

2. Isla (Redeemer Rapa, Emmerson Farrugia, Wayne Xuereb, Charles Gauci)

3. Bormla (Kieran Zammit, Clive Casha, Clayton Darmanin, Jurgen Camilleri)

4. Birgu (Clyde Mizzi, Franco Scicluna, Clyde Ciantar, Joseph Cachia)

6. Marsa (Clifton Camilleri, Jan Tanti, Sven Refalo, Charlton Abela)

Tellieqa Numru 3 – Kategorija B

Kajjikki

1. Birżebbuġa (Steve Dalli, Russell Bugeja)

3. Marsa (Mel Magro, Emanuel Magro)

4. Bormla (Josef Dalli, Antoine Brignone)

5. Isla (Kensley Ciantar, Spiridione D’Amato)

6. Birgu (Christian Bugeja, Clyde Ciantar)

7. Marsamxett (Deacon Abela Wilson, Shylon Gauci)

Tellieqa Numru 4 – Kategorija A

Frejgatini

1. Kalkara (Rhys Fiteni, Davison Micallef)

2. Isla (Brolin Genovese, Gilmour Zammit)

3. Birgu (Clyde Mizzi, Ian Attard)

4. Bormla (Kieran Zammit, George Frendo)

5. Marsa (William Mifsud, Christian Camilleri)

6. Birżebbuġa (Dirk Attard, Damien Attard)

Tellieqa Numru 5 – Kategorija B

Tal-Midalji

1. Isla (Ryan Degiorgio, Kensley Ciantar, Spiridione D’Amato, Clint Mizzi)

2. Bormla (Owen Zammit, Antoine Brignone, Cleaven Falzon, Yannick Pace)

5. Birgu (Myles Portelli, Owen Galea, Kevin Attard, Clyde Aquilina)

6. Birżebbuġa (Nathan Bonello, Glenn Zammit, Russell Bugeja, Andre Karl Gauci)

7. Kalkara (Jonathan Piscopo, Gilmour Buttigieg, Dorian Cilia, Malcolm Vella)

Tellieqa Numru 6 – Kategorija A

Tal-Pass b’Żewġ Imqadef

2. Bormla (Clive Casha, Dennis Thornton)

3. Birżebbuġa (Redeemer Zammit, Adrian Schembri)

4. Isla (Juan Farrugia, Wayne Xuereb)

5. Marsa (Clyde Cutajar, Matthew Micallef)

6. Birgu (Franco Scicluna, Joseph Cachia)

Tellieqa Numru 7 – Kategorija B

Frejgatini

1. Marsamxett (Gino Viacava, Deacon Abela Wilson)

2. Isla (Kyle Abela, Charvon Gatt)

3. Birgu (Myles Portelli, Owen Galea)

4. Kalkara (Axel Degiorgio, Glenn Brincat)

5. Bormla (Dusty Cassar, Elton Azzopardi)

6. Birżebbuġa (Matthew Dalli, Steven Dalli)

7. Marsa (Owden Caruana Smith, Mel Magro)

Tellieqa Numru 8 – Kategorija A

Kajjikki

1. Birgu (Ian Attard, Kurt Vassallo)

4. Kalkara (Davison Micallef, Rhys Fiteni)

5. Marsa (Christian Camilleri, Nigel Sant)

6. Bormla (Maximilian Mamo, Romario Brignone)

7. Isla (Gilmour Zammit, Clyde Debattista)

Tellieqa Numru 9 – Kategorija B

Tal-Pass b’Erbgħa

2. Isla (Kyle Abela, Deomar Abela, Kirsten Mifsud, Clint Mizzi)

3. Birżebbuġa (Nathan Bonello, Glenn Zammit, Clifford Bugeja, Russell Bugeja)

4. Birgu (Owen Galea, Dylan Portelli, Kevin Attard, Clyde Aquilina)

6. Bormla (Owen Zammit, Antoine Brignone, Cleaven Falzon, Yannick Pace)

7. Kalkara (Jonnathan Piscopo, James Grima, Dorian Cilia, Malcolm Vella)

Tellieqa Numru 10 – Kategorija A

Tal-Pass b’Erbgħa

1. Isla (Redeemer Rapa, Juan Farrugia, Wayne Xuereb, Charles Gauci)

2. Marsa (Clifton Camilleri, Clyde Cutajar, Matthew Micallef, Sven Refalo)

3. Birgu (Clyde Mizzi, Ian Attard, Clyde Ciantar, Kurt Vassallo)

6. Bormla (George Frendo, Clive Casha, Dennis Thornton, Jurgen Camilleri)

7. Birżebbuġa (Dirk Attard, Redeemer Zammit, Adrian Schembri, Sean Schembri)

Ikkummenta